Hotel “STACH” to obiekt o wysokim europejskim standardzie, zapewniający komfortowe warunki wypoczynku. Czynny jest przez cały rok, również w okresach świątecznych.

Pokoje wyposażone są w kompletny węzeł higieniczno-sanitarny, TV-Sat, bezpłatny internet bezprzewodowy, czajnik, lodówkę.

Nasze urządzone komfortowo i ze smakiem pokoje stwarzają optymalne warunki do wypoczynku. Każda jednostka mieszkalna – od pokoju jednoosobowego do luksusowej suity wyposażona jest w kompletny węzeł higieniczno-sanitarny, TV-sat i telefon.

  • Organizujemy imprezy okolicznościowe, maksymalnie 40 osobowe
  • Przyjmujemy wycieczki zorganizowane do 60 osób

Położenie w najatrakcyjniejszej części Ustki, zaledwie 1 minuta od plaży i ciągnącej się wzdłuż niej długiej promenady – jedynej takiej promenady w miastach nadbałtyckich sprawia, że nasi Goście mogą skorzystać z pełnej oferty, jaką Ustka przygotowuje co roku dla wczasowiczów i turystów.

Liczne bary, kawiarnie i restauracje, występy zespołów estradowych, imprezy okolicznościowe, rejsy po morzu i inne letnie atrakcje znajdziecie Państwo w najbliższym sąsiedztwie. Serdecznie zapraszamy!

Zapewniamy Państwu usługę na wysokim poziomie.